همایش روز باز 96 دانشگاه علم و صنعت، (آشنایی با دانشگاه و رشته های تحصیلی) برگزار می گردد

معاونت فرهنگی و اجتماعی، مراسم روز باز دانشگاه علم و صنعت (برنامه آشنایی دانش آموزان کنکوری 96 با رشته ها و امکانات دانشگاه) را در روز دوشنبه 16 مرداد 96 از ساعت 8 الی 16 برگزار می نماید.

این برنامه با هدف آشنایی دانش آموزان با دانشگاه علم و صنعت ایران و رشته های تحصیلی در آن، راهنمایی و مشاوره جهت انتخاب رشته مناسب، ویژه شرکتکنندگان در کنکور سراسری کارشناسی صورت می پذیرد.

از بخش های مختلف این برنامه که ویژه دانش آموزان مدارس برتر شهر تهران و عموم متقاضیان ورود به دانشگاه در سال 96 می باشد، می توان به همایش روز باز، کارگاه های آشنایی با رشته های تحصیلی در دانشگاه، مشاوره و انتخاب رشته، صرف ناهار، بازدید از دانشکده ها و گشت گروهی داخل دانشگاه اشاره نمود.

ثبت نام در این برنامه به 2 صورت گروهی و انفرادی میسر است. ثبت نام گروهی ویژه مدارس برتر تهران می باشد که پس از هماهنگی نماینده مدرسه با دبیرخانه همایش، نسبت به ثبت نام دانش آموزان سال آخر که در کنکور سراسری امسال شرکت نموده اند اقدام می گردد. همچنین دانش آموزان علاقه مندی که در کنکور امسال ثبت نام نموده اند، می توانند با مراجعه به سایت روز باز (openday.iust.ac.ir) به صورت انفرادی، نسبت به ثبت نام اقدام نمایند.

دانش آموزان شهرستانی و یا افراد علاقه مند آشنایی با رشته ها و دانشگاه علم و صنعت ایران که امکان شرکت در برنامه روز باز را ندارند، می توانند با مراجعه به سایت روز باز، با دانشگاه، دانشکده ها، رشته ها، زندگی دانشجویی، امکانات و خدمات مختلف دانشگاه آشنا و از مطالب متنوع، کلیپ ها و تصاویر مرتبط استفاده نمایند. همچنین فیلم همایش دوشنبه 16 مرداد 96 نیز در همین سایت بارگذاری خواهد شد.

علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند به سایت روز باز openday.iust.ac.ir)) مراجعه و یا با تلفن 77240661 تماس حاصل نمایند.